NEDEN YAPIYORUZ?

“GÜÇLÜ VE SAĞLIKLI KADINLAR,

GÜÇLÜ VE SAĞLIKLI BİR TOPLUM”

Kadın ve erkeğin cezalandırmak, kaçmak ya da geçmiş travmalarıyla hareket etmek yerine bilinçli seçimler yapabildiği bir dünya hayal ediyoruz.

İlişkilerin temelini güven, sevgi, saygı ve derin bağlantının oluşturduğu, iletişimin ise samimi ve şeffaf olduğu bir dünya hayal ediyoruz.

Bedeninden ve yaşamdan keyif alan, kendi gerçekliğini onurlandıran, seven ve farkındalığı ve bilgeliği ile kendisine ve dünyaya sevinç, sağlık ve bereket sunan kadınlar hayal ediyoruz.

Diyoruz ki,

“Fizik, duygu ve zihin bedenleriyle bağlantıda, özü ve gerçekliği ile yaşamını zevkle yaratan kadınlar dünyayı güzelleştirebilir.”

Gücünü eline alan, kendisiyle ve yaşamla derin bağlantı kurarak yol alan, suçlamak ve yargılamak yerine empati ile iletişim kurmaya niyet eden ve bunu hayatına aktarabilen kadınların dünyaya sevgi, barış ve keyif getireceğini hayal ediyoruz.

Hayallerimizin ışığında kadınların,

* Kendi duygu ve ihtiyaçlarıyla, bedenleriyle bağlantıda olmaları,

* Korku/utanç/suçlulukla hareket etmek yerine bilinçli seçim yapabilmeleri,

* Derin ve samimi ilişkiyi öncelikleri haline getirebilmeleri,

* Hayatın keyif ve zevk alanlarını canlı tutabilmeleri ve armağanlarını dünya ile paylaşabilmeleri için alan açtık ve Vahşi Kadın Akademisi‘ni (Wild Woman Academy) yarattık.

Reklamlar

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: